Spojujeme síly pro sněmovní volby

Lenka Procházková

SPOLU ZA POLITIKU BLIŽŠÍ LIDEM

Chci společně s dalšími věřit, že po tom,co se na povrch dostávají další a další informace a souvislosti o působení ruských tajných služeb a vyústění jejich působení v terorismus vůči ČR, že bude následovat, společně s již probíhajícím vyhoštěním ruských „diplomatů-nediplomatů“(Bůh suď!),také ústavní žaloba na prezidenta Zemana.
Se Zemanem úzce a léta spolupracuje Babiš.Uvědomuje si, že i on nyní hraje o vše, o voliče a možná i o „kejhák“.Chce se zachránit, udělá pro to,jako vždy, vše („nikdy,rozumíte, nikdy neodstoupím“) a bohužel už se toho na něj provalilo tolik, že začíná ztrácet pevnou půdu pod nohama.
Není to ale jen o „sourozencích Zeman-Babišových“, ale i o vicepremiérovi Hamáčkovi, který, letěl do Ruska/neletěl do Ruska/letěl do Ruska/neletěl do Ruska,….teď sama nevím, tak letěl nebo neletěl do toho Ruska? A „připálené prstíčky“ má také ministr Havlíček, předsedové Filip a Okamura a s nimi i předseda sněmovny Vondráček (že oni tihle tři poslední klucí, musí mít ty prsty strčené taky v každé špatnosti).
Česko s Ruskem mělo těžce ambivalentní vztahy. Část politické reprezentace si uvědomovala, že je tato vojenská velmoc vůči naší zemi krajně nepřátelská, škodí nám. A přece tu část politiků přes všechny veřejně dostupné informace pracovala pro Rusy.Nevadila jim ruská agrese na Ukrajině, okupace Krymu, vraždění a pokusy o vraždění Rusů v Rusku i mimo ně, otrava ruského opozičního předáka Navalného a jeho mučení v ruském vězení a další a další hanebnosti, jichž se Putinův režim dopouští(konec konců, zvyk je železná košile a mnozí z nich- minimálně Zeman,si tyto praktiky pamatují z dob vlády komunistů a Stb u nás).
Najednou jsme s ruským režimem (ne s Rusy) de facto ve válečném stavu.
Je mimořádně důležité si to uvědomit. Toto není situace, která bude za týden překryta jinou,šikovně vypuštěnou „událostí“. Toto je agrese vůči Česku, útok na naši zemi, a my Rusko jako agresora dobře známe, mnoho našich lidí si ješte pamatuje,okupaci v roce 1968.
Víme již, že u nás v říjnu 2014 pobývali dva agenti ruské tajné služby GRU (Glavnoje razvedyvatělnoje upravlenije, česky: Hlavní správa rozvědky). Národní centrála proti organizovanému zločinu na případu pracovala řadu let spolu s BIS a brněnským krajským státním zastupitelstvím. Doložila, že cílem agentů ruské tajné vojenské služby byla návštěva muničního skladu ve Vrběticích.
Rusové zřejmě získali zprávy o tom, jak nyní BIS a NCOZ hlouběji a hlouběji rozkrývají jména a práci ruských špiónů na našem území.
Tehdy jsme kroky Zemana spojovali „jen“ s dostavbou jaderné elektrárny v Dukovanech a tlakem Hradu na zařazení Rosatomu do tendru. Dnes to vypadá ještě hůř(a to nepočítám tlaky z hradu na protlačení SPUTNIKU V, do našeho proticovidového očkovacího systému).
Obojí se zřejmě spojilo.
A co na to hrad?
Že mlčí?
Jak typické a nepřekvapující!
Bude zajímavé sledovat, koho dalšího, detektivové z NCOZ, zatknou a jaké informace se dostanou na veřejnost.
Nyní se u nás hraje o to, jak suverénní jsme stát.
Je však také nezbytné, aby se naše země zbavila politiků, kteří jí „podráží nohy“.
Pro Babiše to bude těžké. Bojí se Zemana. Bojí se, že pokud se prezident postaví proti němu a ANO, nemá šanci ve volbách. Teď se ale věci otočily jiným směrem. Podpora Zemana bude „polibkem smrti“. A pokud ve žlučovitém staříkovi, zůstala poslední kapka svědomí a slušnosti, měl by si smrtícím polibkem políbit… Prostě chci tím říci, že ten poslední polibek smrti by měl prezident Zeman, či to, co z něj zbylo, uštědřit sám sobě.

Copyright © 2022 Lenka Procházková, všechna práva vyhrazena.  Administrace